Eşe, amcaya, dayıya, enişteye, öğretmene Babalar Günü bildirileri | 2023 fotoğraflı Babalar Günü bildirileri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023 BABALAR GÜNÜ MESAJLARI | Baba figürünün tüm insanlar üzerindeki etkisi şüphesiz ki tartışılamaz. Büyük-küçük, yaşlı-genç herkesin, her an ihtiyaç duyduğu babasının onun için dünyaları vereceği de kabul gören bir gerçek. Bu Babalar Günü’nde yalnızca babalarının değil baba gibi gördüğü, babası yanında değilken onun varlığını aratmadığı, kendisine yaslanacak bir dağ olan babacan eş, amca, dayı, enişte ve öğretmenleri de unutmadık. İşte onlar için en güzel mesajlar…

EŞE BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

“Çocuklarımızın en iyi kahramanı sensin ve her gün onların hayatında özel bir yer tutuyorsun. Babalar Günü’nü kutlarken, seni sevgiyle anıyorum.”

“Birlikte çocuklarımıza rehberlik etmek, onlara sevgi dolu bir çift ebeveyn olmak senin sayende mümkün oldu. Babalar Günü’n kutlu olsun, seninle gurur duyuyorum.”

“Sevgili eşim, seninle bir aile olmak büyük bir zenginlik. Babalar Günü’nde sana minnettarlığımı ve seni ne kadar sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim.”

“Babalar Günü, senin harika bir baba olduğunun ve çocuklarımıza ne kadar değerli olduğunu kutladığımız özel bir gün. İyi ki varsın ve iyi ki çocuklarımızın hayatında varsın!”

“Sevgili eşim, seninle birlikte her anın daha anlamlı olduğunu hissediyorum. Babalar Günü’nde sana teşekkür etmek ve seni sevgiyle kucaklamak istiyorum.”

“Senin gibi sevgi dolu bir baba, çocuklarımızın hayatında büyük bir etki bırakıyor. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seni sevgiyle kucaklıyorum.”

“Babalar Günü, senin gibi bir eşin ve babanın değerini hatırlamamız için harika bir fırsat. Minnettarım ve seni sevgiyle kutluyorum.”

“Eşim, senin sayende çocuklarımız sevgi dolu bir ailede büyüyor. Babalar Günü’nde sana teşekkür etmek ve seni sevgiyle selamlamak istiyorum.”

“Babalar Günü’nde, senin gibi mükemmel bir baba olduğun için şanslı olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istedim. Sevgiyle kutluyor ve sana minnettarlığımı sunuyorum.”

AMCAYA BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

“Babamda olduğu gibi, baba gibi bir amcamın olmasının da gururunu yaşıyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun, sevgili amcam! Seni seviyor ve saygıyla anıyorum.”

“Amcacım, senin gibi sevgi dolu bir baba figürü hayatımda olduğu için şanslıyım. Babalar Günü’nde sana minnettarlığımı sunuyor ve en iyi dileklerimi iletiyorum.”

“Babalar Günü’nde, senin gibi sevgi dolu bir amcaya sahip olduğum için çok şanslıyım. Seninle geçirdiğimiz anıları ve sana olan sevgimi daima kalbimde taşıyacağım.”

“Amcacım, senin sevgin, destek ve rehberliğin sayesinde büyümek benim için büyük bir zenginlik oldu. Babalar Günü’nde sana teşekkür etmek ve seni sevgiyle kutlamak istiyorum.”

DAYIYA BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

“Dayıcım, senin gibi bir rol modelin olması benim için büyük bir şans. Sevgiyle büyüdüğümüz bu ailede senin varlığın benim için önemli. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seni sevgiyle anıyorum.”

“Sen örnek bir baba olmanın yanı sıra, harika bir dayısın da. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seni sevgiyle kucaklıyorum.”

“Bir dayı olmanın yanı sıra, senin bir baba gibi davranman beni her zaman etkiliyor. Babalar Günü’nde sana sevgi ve saygıyla selam gönderiyorum”

“Sevgili dayı, sadece bir dayı değil, aynı zamanda sevgi dolu bir baba figürüsün. Babalar Günü’n kutlu olsun! Seni sevgiyle anıyorum.”

ENİŞTEYE BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

“Eniştecim, seninle geçirdiğim zamanlarda her zaman sevgi ve öğüt dolu anılar biriktirdim. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seni sevgiyle kucaklıyorum.”

“Senin gibi bir baba figürüyle büyümek gerçekten büyük bir ayrıcalık. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seni sevgiyle kucaklıyorum.”

“Enişte, seninle paylaştığımız anılar benim için çok kıymetli. Babalar Günü’nde seni sevgiyle anıyor ve senin gibi harika bir dayıya sahip olduğum için şükrediyorum.”

ÖĞRETMENE BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2023

“Öğretmenim, sizin sevginiz, rehberliğiniz ve öğütleriniz sayesinde ben de birçok şey öğrendim. Babalar Günü’nüzü kutlarken size minnettarlığımı sunuyor ve sizi sevgiyle anıyorum.”

Öğretmenim, sizin cesaretiniz, sabrınız ve bilgelik dolu sözlerinizle bana ilham oldunuz. Babalar Günü’nüz kutlu olsun ve size saygı ve sevgilerimi iletiyorum.”

“Babalar Günü’nde, sadece biyolojik babaları değil, sizin gibi öğretmenleri de kutlamak gerektiğini düşünüyorum. Size olan minnettarlığımı dile getiriyor ve sizi sevgiyle anıyorum.”

“Öğretmenim, sizin bilgeliğiniz, sevginiz ve sabrınızla beni her zaman desteklediniz. Babalar Günü’nüz kutlu olsun ve size minnettarlığımı sunuyorum.”

“Babalar Günü’nde size teşekkür etmek ve size olan sevgi ve saygımı dile getirmek istedim. Siz bir öğretmenden çok daha fazlasısınız ve benim için önemli bir rol model oldunuz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eşe, amcaya, dayıya, enişteye, öğretmene Babalar Günü bildirileri | 2023 fotoğraflı Babalar Günü bildirileri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haberler, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haberyuvasi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin